| BabitauBabitau a întrebat:

As dori sa stiu cat castiga un tehnician dentar in Romania? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maruseaa a răspuns:

Castiga in functie de cate colaborari are si cat de priceput este. Salariul incepe de la 2000 lei si poate ajunge pana la 6000 lei sau chiar mai mult. Conteaza si vechimea

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Intre 800 si 1500 ron.

| GabrielaIoana a răspuns:

Au salarii destul de mari cei care lucreaza in domeniu, peste 3000 lei de obicei. In timp castiga si mai mult de la experienta.

| StefyAngel a răspuns:

Cunosc pe cineva care castiga dupa cativa ani de munca cam 1000 euro pe luna.