| alyshor a întrebat:

As dori si eu sa intreb pe cineva care a sustinut admiterea la medicina dentara (Constanta), cum este concursul? Se bazeaza si pe grilele de pe site sau sunt doar la prima vedere?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că o parte sunt de pe site/culegere și o parte la prima vedere. Dar nu știu exact în ce proporție.
Dar nu contează așa tare pentru că dacă materia este aceeași în fiecare an, se repetă și grilele.

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Nu iti poate garanta nimeni si nimic ca vei avea fix aceleasi intrebari ca pe site.
Unele pot fi altele nu.
Tu invata cat mai mult, nu doar grilele.