| ella114 a întrebat:

Buna!
As vrea sa adresez o intrebare, in special celor care stiu despre ce este vorba. De curand am auzit de o metoda de a face bani onlineȘ iSalary Romania. Din ce am citit pe internet nu este teapa, in plus daca nu reusesti sa faci bani cu pachetul comandat pe site scrie ca ti se returneaza banii. As vrea sa aflu pareri de la cei cae au incercat daca exista pe aici.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Toate astea sunt tzepe. Daca ar exista aasa ceva ar sta toti acasa si ar face bani.

| spidy a răspuns:

De obicei aceste metode sunt niste tzepe mari....in primul rand nimeni nu iti mai returneaza banii...din pacate doar cu munca ii poti face, in rest sunt doar escrocherii mai ales astea de pe net."castigi bani stand acasa"

| ella114 explică (pentru spidy):

Ai incercat aceasta metoda?

| Erina84 a răspuns:

Nu fa asta