| Madalinanananaaaaa a întrebat:

As vrea sa aflu pareri despre facultatile de medicina din oradea si sibiu! Eu initial an vrut sa dau la Timisoara dar, singer e mai scumpa viata in Timisoara decat in Oradea sau Sibiu si in plus am inceput cu grilele si imi este frica ca o sa intru la taxa... Deci, as vrea sa stiu cum este admiterea la Oradea si Sibiu, daca sunt destul de bune si daca merita?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oradea este recunoscuta ca fiind cea mai slaba din tara. Foarte bune sunt la Targu_Mures, Iasi, Timisoara si Bucuresti. Sibiul este pe la mijloc. Daca vrei sa intri mai usor, Oradea este indicata.