| Mirabell a întrebat:

As vrea sa particip la concursul "Romanii au Talent", dar nu prea stiu ce as putea face.Va rog sa-mi dati si mie niste idei despre ce as putea face?!
Dau si fundita celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Uite motivul principal din cauza căruia mulţi cad în penibil la concursuri de gen şi râd de ei o ţară sau chiar o lume întreagă. Dacă nu ştii ce vrei să faci înseamnă că nu ai talent destul în ceva anume, ăsta fiind cazul atunci ce-ţi propulsează dorinţa de a participa?

| deia a răspuns:

Pai, tu la ce esti talentata?
Nu participa, doar ca sa participi, iti trebuie un talent anume.

Bafta, daca vei participa!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Noi nu putem ști la ce ai talent! Dacă ai talent la ceva anume, participă! Dar nu așa aiurea! Ca să participi la un astfel de concurs îți trebuie mulți ani de muncă, profesori care să te îndrume, nu poți participa acolo așa, ca Gheorghe!

| Kovacs06maria a răspuns:

Si eu ma gandeam la aceasta idee acum cateva zile.
Ideea e ca trebuie sa te gandesti la ceva ce iti place sa faci, ca de exemplu sa dansezi, daca nu te descurci cine stie cat de bine incearca toate felurile si vei vedea, sau poate te pricepi sa joci teatru, si la o adica incerci acasa sa faci mai multe scene, asa improvizate ca ca si cum ar fi reale, precum: fericita, trista, dramatica sa plangi, gelozie, uimita. Sper ca ti'am fost de ajutor si cu aceste putine idei, eu cel putin la acestea m-am gandit sa le incerc pentru mine personal. dar mi-am zis ca nu ma prea tine si asa ca ii las pe alti sa reuseasca.Bafta si sper sa aud de tine pe la tv la preselectibig grin