| MicaMiceMils a întrebat:

As vrea sa stiu cat de grea este facultatea de matematica? Se merita sa o faci? Este mult de invatat? Recomandati-mi o facultate mai lejera...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica pe piine. Atit si nimic altceva.

| SunnyDay88 a răspuns:

Sa inteleg ca nu-ti place sa inveti, insa daca nu ai avut dificultati in a intelege matematica...

numai de tine depinde daca te-ai putea descurca, este destul de grea.

recomand feaa daca vrei sa faci o facultate si sa nu inveti nimic.

| Ixchel a răspuns:

Facultatea de matematică este printre ultimele pe lista facultăților lejere.Alege o facultate care cuprinde departamentul care ți-ar place să-l studiezi, chiar daca e mai greu. Dacă îți place ce alegi vei reuși, indiferent cât de greu sau ușor va fi.