| Mpkdf a întrebat:

As vrea sa știu ce trebuie sa fac sa pot juca într.un film/serial din Amerita. Menționez ca am 14 ani, pot plânge la comanda și sunt serioasa când vreau. Eu chiar cred ca aceasta meserie este făcută pentru mine și eu chiar vreau sa acținez în Los Angeles, ci nu în România, deoarece nu merita aici (părerea mea). DeCi va rog ajutați.mă: Cum sa trimit audiție și chestii. Rog seriozitate, multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa trimiti? Te muti acolo ca trebuie sa te bati cu milioane de alte fete care au acelasi vis

| sierra1 a răspuns:

Până să "acținezi" în Los Angeles incearcă la un casting aici în țărișara ta, unde faci liceuțul (sau incă nu?) și vezi ce zic specialiștii despre cum intrerpretezi, chiar dacă "nu merită aici (părerea mea)"

| SkyPilot a răspuns:

Mai sunt o gramada de altii care cred la fel ca tine. Este o oferta imensa de asa ceva. Daca mergi pe Hollywood Boulevard, acolo unde sunt stelele, sunt o gramada de persoane care isi doreau sa devina actori iar acum sunt costumati in te-miri-ce sau impersoneaza actori celebri si iti cer intr-un mod foarte agresiv bani ca sa te fotografiezi cu ei (chiar daca tu nu vrei). Iar drumul spre platou trece de cele mai multe ori prin paturile a tot felul de bosorogi cu drept de decizie.

| J0B0MAT a răspuns:

Ar trebui să te muţi acolo.Pentru început. Apoi să faci o şcoală, cursuri în domeniu.