| Petre_Ilinca_1998 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cunoasteti site-uri pentru care as putea scrie articole contra plata (in romana). Am experienta- site personal www.suntmamica.com si am scris pentru viataverdeviu. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Petre_Ilinca_1998 explică:

Imagineaza-ti si tu, ca pe un site ca TPU, unde-s 90% copilasi, nu vin editori de la grupurile mari, sa caute personal care scriu.
Mergi tu pe site-urile respective si fa-te remarcata, sperand ca te vor contacta ei, ori contacteaza-i direct!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca la revistele mari, online.
Uite aici listele cu site-urile lor online (vezi traficul lor) ca sa realizezi cat sunt de active si unde ar fi bine sa te bagi:
https://www.brat.ro/sati/rezultate/type/site-ro/page/1/c/custom

| Petre_Ilinca_1998 explică (pentru Violleta2022):

Mersi, dar as fi vrut pe cineva care chiar are nevoie...

| Petre_Ilinca_1998 explică (pentru Petre_Ilinca_1998):

Imagineaza-ti si tu, ca pe un site ca TPU, unde-s 90% copilasi, nu vin editori de la grupurile mari, sa caute personal care scriu.
Mergi tu pe site-urile respective si fa-te remarcata, sperand ca te vor contacta ei, ori contacteaza-i direct!