| Matei_Gianina_1970 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce dau bacul daca ma duc la Tonitza si daca profesorii de acolo sunt buni,daca engleza,romana si matematică se predau bine(sunt printre pasiunile mele si as vrea sa ma bazez pe acestea,pe lângă desen, dar am auzit ca la Tonitza nu se invata carte ca lumea si poti sa iei bacul doar cu meditatii, dar nici macar nu știu la ce se da bacul.)

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Se da bacul la Romana, Istorie si la alegere dintre Geografie/Logica/Psihologie/Filosofie/Economie.

Nu vei avea treaba cu Matematica, decat foarte putina in clasele 9-10.