| DenisaDenii96 a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe detalii despre profilele urmatoare : filologie, stiinte-sociale, mate-info, economic. Ce facultate/meserie pot urma dupa terminarea liceului cu unul dintre aceste profile? Care credeti ca merita cel mai mult?. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| xxCargoXXII a răspuns:

Buna,eu sunt la stiinte-sociale.E foarte usor aici, iar dupa terminarea liceulu te poti duce la S.R.I sau sa faci dreptul.Te asigur ca la mate-info e foarte greu....la economic vei fi nevoita sa dai bac-ul la mate si pe economic la fel!