| Stefaniahruhlaw a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.Sunt la facultatea de Drept UCDC si sunt in anul 1 ifr. Daca primi doi ani o sa ii urmez la forma de invatamant la ifr si ultimii doi ani o sa ii urmez la "cu frecventa", ce o sa scrie la forma de invatamant de pe foaia matricola? Ifr sau IF? Am dezavantaje la examenul de inm daca urmez o facultate la IFR?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

De terminat, vei termina la cursurile "cu frecventa" ("de zi"), iar pe diploma va fi scris ce ai terminat.
Evident, daca reusesti...

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E mai usor sa intrebi la secretariat.