| anonim_4396 a întrebat:

Ca gunoier sau maturator cat se castiga si care sunt conditiile! Vreau mai multe detalii!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Minimul pe economie.

Răspuns utilizator avertizat
| AnielAn a răspuns:

Pai primești în primul rand sporuri pentru ca nu lucrezi în mediu curat. Salariul e destul de bun, zic eu

| Lola200228 a răspuns:

Vrei sa îți asiguri un loc de munca înainte sa dai bacul?happy
E o gluma, fără hate

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Pai trebuie sa ai studii de superioritate ca sa ai un astfel de job, sa iei bacul, sa ai doua facutati, master, doctorat. Succes in noul tau job. P S se castiga foarte binewinking

| adriana1991 a răspuns:

De exemplu la noi in Satu Mare la Florisal se castiga
1300 net + 20 de tichete de masa