| Baima a întrebat:

Bună,care este diferența de salarizare între pedagog social pentru copii din centrele de plasament de tip rezidențial si copii cu dizabilități, mentionez că se lucrează în ture în ambele situații.multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pentru fiecare plasament in parte diferit. Doar institutia in cauza, daca are un website, doar daca are, este obligata sa afiseze statul de plata pentru fiecare membru in net/brut. Doar acea institutie iti poate raspunde la intrebarea aceasta.