| IoanaAnghel24 a întrebat:

Buna! Care sunt sansele sa devii regizor si producator in America cu facultatea in Romania?))

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai putina experienta aici mai intai? Cred ca numai "fotomodelele" care au umblat din pat in pat au ajuns celebre peste noapte in rest trebuie sa te recomande ceva si nu doar cum zicea in B.D. "vocea si talentul".
Adica din punctul meu de vedere sa ai deja niste filme pe care le-ai regizat aici in tara ca sa ai un CV pentru acolo.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zero sanse!

| siriusblack98 a răspuns:

Foarte mici spre zero. Trebuie să ai niște rezultate absolut incredibile cu recorduri bine cunoscute în spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| tonyc7 a răspuns:

Observ ca esti femeie. Daca esti si foarte frumoasa, dotata cu un corp super sexy, inteligenta si versata, pe deasupra, astfel incat sa stii sa flirtezi cu barbatii-cheie ai acestei mega-industrii a Americii, cu centrul la Hollywood, atunci cred ca ai sanse destul de serioase.