| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani primeste un fotbalist pe luna?

Răspuns Câştigător
| Dinamovistul101 a răspuns:

In functie de contract sunt unii care castiga mai putin ca si parintii tai de exemplu sau ai mei si unii care nu au ce face cu banii gen Eto'o la Anzhi sau Ronaldo la Real etc. sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Sunt unii care iau 1000 de euro si altii care iau peste 1, 5 milioane de euro anual. Depinde de calitatea jucatorului de echipa la care joaca si de nivelul la care joaca(in Spania, UK, Italia, Arabia Saudita sunt cele mai mari salarii din fotbal).
Funda?

| tudord95 a răspuns:

Da mai jos pe pagina si uimestete: (Funda?)
http://www.incont.ro/......raini.html