| вliSs a întrebat:

ce meserie se practica dupa ce termin facultatea de nutritie si dietetica?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Medic nutritionist si boli de nutritie.
Ai terminat aceasta facultate, si nu cunosti ramurile?
La final cred ca se face o specializare pe care o alegi..la masterat cred.
O zi bunahappy

| вliSs explică (pentru caramela):

Vreau sa merg din vara si nu prea stiu sigur ce ies daca termin

| caramela a răspuns (pentru вliSs):

Pe durata studiilor vei avea timp sa afli+ ca la finalul studiilor vei face un masterat cu o spexializare anume.
Mult succes!

| wolder a răspuns:

Nu cunosc sigur dar cred ca nutritionist si daca faci un curs de fitness si antrenor personal