| FloriCrys a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de biotehnologii Usamv? Vreau păreri de la cei care sunt studenți în ultimul an sau au terminat. Găsești de munca în domeniu, mai ales în București? Mi se pare o facultate foarte interesanta dar vreau sa merite cei 4 ani de studiu.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când această facultate scoate an se an specialiști, crezi că îi scoate fără să aibă cineva nevoie de ei/
Dacă majoritatea nu și-ar găsi serviciu, crezi că asta nu s-ar afla? Dacă s-ar afla, ar mai avea candidați la admitere toamna? Întreabă câți candidează pe un loc la admitere, iar de acolo o să îți dai seama de interesul pentru meserie, nu din biografia unuia sau a altuia care din întâmplare este user TPU.