| Lizuuu a întrebat:

Ce sunt mai cautati in Romania dintre:medici,asistenti, profesori, psihologi sau avocati?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Psihologii si avocatii.

| AdrenalinTm a răspuns:

Eu cred ca sunt mai multi interlopi decat medici deci avocati sunt la butoane

| Puffulets a răspuns:

Eu zic ca medicii. locurile pentru profesori deja sunt full...

Răspuns utilizator avertizat
| Salu134 a răspuns:

Dupa parerea mea in Romanai cei mai cautati sunt medicii si avocatii!

| qwen a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea cei mai cautati sunt medici si vor fi intodeauna, cautati si bune platiti urmand mai apoi avocati.