| AuricaMircica155 a întrebat:

Buna...
Cei care ati fost la Ase, care a fost criteriul de repartizare taxa - buget, cand ati trecut in anul 3? Daca am 3 restante, s-ar putea sa întru la taxa? Am 100 si ceva credite pe anul 1 si anul 2.
Ideea de taxa ma îngrozește, în perioada asta am ramas fara job si nu cred ca m-as descurca sa platesc. Am fost 2 ani la buget pana acum.
Se poate intra la taxa cu restantele astea?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Facultatea nu este pentru toată lumea, ori faci facultate si i ti asigură părintii banii de facultate ori ai serviciu si renunti la facultate nu le poti face pe amindouă odata nu ai cum.Deja ai restante lasa o naibii de facultate ca nu faci nimic.

| Nouvel a răspuns:

Ai 3 restante si tu vrei la buget? Trezeste-te!