| sseelleennaa a întrebat:

cine credeti ca e mai frumoasa? Miley Cyrus sau Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Cu toate ca parerea mea despre miley s-a schimbat radical avand in vedere cat de mult s-a schimbat sad nu-i pot neglija frumusetea big grin
pe cand lady gaga sincer nu mi se pare frumoasa big grin nu stiu daca esti fan miley sau lady gaga dar eu o aleg pe miley la capitolul frumusete

6 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Mamicile voastre sunt cele mai frumoasae credeti-ma

| Teodora_6780 a răspuns:

Miley.gara recurge la artificiiistraight face

| Crucified a răspuns:

Niciuna, desigur. Ambele-s două scălâmbe fără talent.

| VORTEX a răspuns:

Prefer Miley Cyrus, e super fata.

| mickeye a răspuns:

Miley Cyrus

| MagdaKathy a răspuns:

LA frumusete castiga detasat MILEY este super tare! super frumoasa si mie nu mi s-a schimbat parerea despre ea E viata ei. face ce vrea cu ea