| sseelleennaa a întrebat:

cine credeti ca este mai frumoasa? lady gaga sau miley cyrus?

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Miley happy ...Lady gaga e faimoasa dar nu si frumoasa oh go on

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sotia mea. E cea mai frumoasa!happyhappy

| RoxyLaLa a răspuns:

Lady gaga e mai baba ca Miley deci Miley e mai frumoasa.
Lady gaga a muncit mult mai mult ca miley plus ca este foarte talentata.

| Dooolce a răspuns:

Miley este mai frumoasa dar si gaga are talent.

| yaVanilla a răspuns:

BoobleRoxa tu ce faci dai copy paste la ce zic fetele de mai sus laughing
ia vezi ca nu e frumos raised eyebrows

| AntoniaOrman a răspuns:

Lady Gaga...normal!

| LoveSelena a răspuns:

Miley e mai frumy.Lady gaga e urata dar canta bine

| Triunghi a răspuns:

Iubita, nu se pune problema. Lady GaGa e mai baba ca Miley, deci Miley castiga, dar iti spun ca nici una nu e intreaga la mintewinking

| crooxel a răspuns:

Tantii caca e travestit.tu nu stiai ca a fost neutra?
infine...decat urata aia care nici macar operatie estetica nu-si face ca sa nu mai sperie copii mici cu fata ei
miley cyrus e foarte frumoasa

| rogvaiv10 a răspuns:

Mileywinking

| Kiiiissss a răspuns:

Miley e frumusicaa. FUNDA?

| Lovely_6403 a răspuns:

Miley... lady gaga e hidoasa si dodolinna are mare, mare dreptate. sunt de aceeasi parere cu ea

| xDandreutzaxD a răspuns:

Nu cred ca e asa de important insa un fan lady gaga evident ca o va alege pe ea iar un fan miley cyrus sigur pe ea o va alege. daca ma iau imi place cum arata miley cyrus insa nu sunt fana nici lady gaga nici miley cyrus.happy

| myruna26 a răspuns:

Miley cyrus... gaga este o zuzu

| Taniusha_6138 a răspuns:

Mai frumoasa e Miley, Lady Gaga a fost acceaptata pentru stilul ei.

| elegeo a răspuns:

Amandoua sunt ***** dar cred ca Lady GaGa e mai draguta

| De33eutS5Syka a răspuns:

Miley Cyrus categoric
Tu cine crezi?

| IoanaAlexandraZ a răspuns:

Lady gaga, deoarece a muncit foarte mult pentru a ajunge ce este acum si pentru ca este foarte talentata.