| Dima_Liviu_1998 a întrebat:

Buna, cine imi poate spune daca este ok ca m-am înscris la facultate la ingineria sistemelor multimedia, adica cat de greu se gaseste un loc de munca si cam care ar fi salariul mediu!
Multumesc!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Ingineria e intotdeauna ok. Locuri de munca gasesti in general la privat si salariul nu am cum sa spun exact cat e pentru ca depinde de job si de ce faci acolo, cat de repede prinzi si avansezi. Dar iei pentru inceput sa zicem 2000 lei.