| nazi111 a întrebat:

Cum pot sa ma specializez in mecanica de drujbe motocoase, motocultoare, motoare 2 timpi?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa inveti si partea teoretica, dupa care sa faci practica multa.
Teoria poti invata din carti de specialitate, in scoli de profil (mecanica agricola) sau la facultatile de mecanica.
Practica poti face doar langa persoane care au deja experienta mare in domeniu, unde "poti fura" meseria de la ei.

| Ironwin a răspuns:

Te angajezi la un atelier specializat pe asa ceva, este cea mai buna si rapida varianta. Nu o sa gasesti un curs sau o scoala care sa bata practica in asa ceva.