| Dyia67 a întrebat:

Buna, cum pot sa promovez contul Onlyfans? Se poate dacă plătesc fata sa promovez pe Instagram Facebook twitter

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Da. Multe tipe fac promovari

| Violleta2022 a răspuns:

Reclama personala pe site-urile pornografice este interzisa pe acest forum.

| GouDidodino a răspuns:

Pune adresa ta aici, contul de only, sunt mulți care ar dori sa vada

| Camy_Nc_1999 a răspuns (pentru GouDidodino):

Buna, https://onlyfans.com/priya_allison
Poate vrei sa ne cunoaștem și să vezi ceva incitant?

| GouDidodino a răspuns (pentru Camy_Nc_1999):

Da vreau

| Mri28 a răspuns:

Poti sa il promovezi pe toate rețelele de socializare, in voga e acum Tik Tok-ul, tot vad fete ca se promovează acolo….
Atata timp cat iti asumi… din ce am vazut eu, trebuie sa ai pus in BIO linkul care trimite la profilul tau de only, probabil ar funcționa sa plătești pe cineva, nu stiu ce sa zic.
Încearcă prima data tu singura, si daca vezi ca nu merge aplelezi la alte modalități daca chiar iti dorești sa te apuci serios de treaba asta

| Sinner1 a răspuns:

Buna!
Te pot ajuta eu pentru promovare.
Ne ocupam de promovarea contului, legătura cu fanii, crearea de content.

| FrumoasaMaritzza a răspuns (pentru Sinner1):

Buna a-și dori sa ma ajuți și pe mine dacă se poate

| Jessycajessy a răspuns:

Grupuri telegram, twitter, insta, colaborare cu agenții, colaborare cu alte fete..etc
https://jessycajessyca.cam