| Cristinuș24 a întrebat:

Cum vi se pare designul interior? In viitor ma gandesc la meseria asta. Trebuie sa fac 2 cursuri speciale? Puteti sa imi dati niste subiecte pentru a intra la facultate ca sa imi fac o idee? Cam cat e salariul? Cineva care este designer sa mi dea niste sfaturi va rog( mentionez ca sunt cls a 9a la filologie). happy

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Facem un pariu Cristinuș că până intr-a 11 a te-ai răzgândit in legătură cu designul interior?

| Cristinuș24 explică (pentru sierra1):

De ce.

| sierra1 a răspuns (pentru Cristinuș24):

Că până intr-a 11 a te răzgândești

| Cristinuș24 explică (pentru sierra1):

Nu prea cred

| sierra1 a răspuns:

Mai vorbim peste doi ani?