| N0 nAmE a întrebat:

Bunabig grin! INTREBARE PT CEI DIN MURES...
termin clasa a8-a si vreau sa merg la liceu in tg mures, profil bio-chimie...am brosura si vreau sa pun pe primul loc liceul"ALEXANDRU PAPIU ILARIAN", profil stiinte ale naturii. am media 8, 91 si mi se cere 8, 11...tongue

as vrea sa stiu daca e bun acest liceu si daca nu in ce ordine sa pun liceele cu acest profil...mersi anticipat... fundita:*:*

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cel mai bun din oras este si e colegiu nu liceu, dupa el ar fi colegiul Unirea.Restul nu se evidentiaza cu ceva.Succes!happy