| Stancu_Nicoleta_1997 a întrebat:

Bună! Dacă am dat bacul la 2 materii și l-am luat și la a treia materie dau după câțiva ani, după trebuie sa dau din nou la toate trei sau doar la aceea lipsa? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Obligatoriu este sa sustii examenul de bacalaureat la materia la care nu l-ai promovat.
In cererea de inscriere la bacalaureat vei solicita sa-ti fie recunoscute notele de la celelalte 2 materii.

| isemilia a răspuns:

Nu. Il vei da doar la acea materie lipsa si in cererea de inscriere solicitezi recunoasterea notelor la celelalte doua materii la care ai promovat.