| anonim_4396 a întrebat:

Bună, dacă am doua găuri în ureche pot da la poliția de frontieră?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Daca nu ai nimic in ele, sau bagi ceva mic si discret, nu vad de ce nu

daca ai avea o singura gaura si ai veni cu niste cercei enormi, ar fi aceeasi chestie cu doua gauri

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,sunt fată.Am într-o ureche două găuri, dar nu am prea purtat cercel și nici nu prea se observă, dar credeam că este o problema

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu porti cercel, trebuie sa se uite cineva cu lupa
si oricum, mai devreme sau mai tarziu am inteles ca piercing-ul nefolostit se inchide de la sine

| Tian44 a răspuns:

Depinde de cat de mari sunt probabil, poti merge sa intrebi

| anonim_4396 explică (pentru Tian44):

Mi-am mai făcut o gaură într-o ureche mai de mult și nu prea am purtat cercel, nici macar nu se observă, dar credeam că este o problema

| Tian44 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu, stai linistită, eu am cicatrice de 10 cm pe antebrat, aia e problemă sau un tatuaj