| newperson4him a întrebat:

De ce studii ai nevoie pentru a deveni asistent social? Poti sa devii daca faci vreun curs sau ai nevoie neaparat de facultate? ce credeti?

2 răspunsuri:
| うつ病時間が経過するまで a răspuns:

Dupa parerea mea, pentru a deveni un asistent social e nevoie de un colegiu bine inatat si zile mari de munca plasata pe invatatura, cursurile aici nu ar fi in plus, dar facultatea nu este dupa parerea mea foarte importanta, pentru mai multe detalii sau pentru a fi bine informata, consulta un specialist, il poti gasi nr. de telefon prin oras sau intra la citeva facultati de acest fel si consulta-te, mult succeshappy