| Andreealove34 a întrebat:

Deci am intrat la facultatea de medicina si sunt la taxa. Daca cineva depune contestație si obține o nota mai mare sau la fel ca a mea e posibil ca eu sa risc sa nu mai fiu admisa la facultate? Sau daca sunt trecută acolo pe lista, ramân acolo indiferent de rezultatele contestațiilor.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai depinde cat de jos esti la taxa, daca esti pe ultimele pozitii din clasamentul total si depun mai multi contestatii si iau mai mare, da.

| Bondarel99 a răspuns:

Dacă sunt afișate listele finale tu rămâi acolo.