| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Despre facultatea de psihologie ce ziceți, este de viitor? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e. știu 2 absolvenți care se reprofilează și încep altă facultate pentru că efectiv nu-și găsesc pe nimeni să-i ia la formare și implicit să intre în domeniu. O alta cunoștință nici măcar faptul că are O DIPLOMĂ DE LICENȚĂ n-o ajută, tot un post ca și cum n-ar avea caută pentru că nu-și găsește altceva. și vorbesc de oraș mare