| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineața,
Voi unde v-ați terminat studiile (facultate și/sau master)? Ma interesează efectiv facultatea și orașul, însă nu și profilul.
Vreau sa ma hotărăsc unde sa-mi fac masterul. Am câteva opțiuni, însă nu vreau sa va influențez cu părerile personale.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

UBB Cluj e cea mai buna universitate din tara. Daca poti merge acolo, mergi! Restul e irelevant.

| anonim_4396 explică (pentru Furnicuta000):

Merci frumos! Și eu ma gândeam sa merg fix acolo, urmând un profil IT, din câte știu la Cluj se studiază și se remunerarea cel mai bine pe domeniul asta.
Pentru ceilalți, nu ma interesează unde ați făcut voi studiile, voiam sa știu orientativ ca sa ma gândesc unde sa optez.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum adica sa ne influentezi tu pe noi? Pai ce ne pasa noua unde faci tu masterul. Asta numai tu ar trebui sa hotarasti

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Bun răspuns! Ai report pentru spam.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuu vai, imi e frica.

Tu in intrebare:
"Voi unde v-ați terminat studiile (facultate și/sau master)?"

Tu in raspuns:
"nu ma interesează unde ați făcut voi studiil"

Zi daca esti bipolar ca nu vreau sa imi bat joc de oameni bolnavi

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Tristule, pe mine nu ma interesează ce școala la Socola ai terminat tu. Eu am întrebat strict pentru mine. Chiar nu ma interesează pe mine ce educație ai tu sau pe unde șomezi.

| mastadont a răspuns:

Subscriu la ce a spus furnicuța, UBB e cea mai bună universitate din țară conform topurilor internaționale. Eu am terminat acolo facultatea și în prezent urmez și un program de masterat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai handicapat cretin. Ce e deplasat la întrebarea asta? Am întrebat unde fac un master. Da e ar viermii și buba neagră in tine de zdreanță infecta de om prost.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Păi cu ce te ar ajuta pe tine unde am am terminat noi studiile? Nu are nici o relevanță, de preferabil ar fi sa faci meșterul in orasul in care ai facut facultatea, nu-i logic?

| anonim_4396 explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Nu neaparat