Întrebare recomandată | Catte a întrebat:

Doresc sa urmez un curs de Make-up Artist, dar nu stiu inspre ce "scoala" sa ma indrept. Optez in mod special pentru " Intact Media Academy " printre altele. Dupa opinia voastra, ce sfaturi imi puteti da? Ce impresii aveti despre asemenea tipuri de cursuri? etc.
Si inca ceva : Este pe aici vreo persoana ce a urmat cursuri de Make-up Artist ( indiferent de ce "scoala" a urmat )? As avea cateva intrebari happy.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Persona,la Intact mi se pare ca arunci prea multi bani degeaba pe geam adica 4000 de lei, nu e d-colea. Poti face un curs mai ieftin si iti poti deschide un salon...

| Lawliet14 a răspuns:

Aw!

| Soka577 a răspuns:

Sincer o prietena de a mea a mers la intact media academy iar acum are propriul salon de make-up plus manichiura pedichiura si altele sper ca te-am ajutat

| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Mama a facut un curs la scoala doamnei Zenovia Mateescu.Stiu doar ca daca vrea isi poate deschide salon si in plus doamna a luat o pe ea si pe colegele ei de curs la diferite prezentari, mai ales la Mamaia ca sa machieze modele, deci faci si practica. Vezi tu.