| cretz a întrebat:

Bunahappy dupa o lunga perioada in care raspunsul la intrebarea: unde vrei sa dai la facultate am raspuns cu nu stiu, acum se pare ca m-am hotarat: vreau la comunicare si relatii publice.imi puteti spune cate ceva despre facultatea asta si ce pot face dupa?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E o facultate super, dupa terminarea ei poti fi jurnalist, purtator de cuvant, translator, prezentator radio-tv, etc...

1 răspuns:
| rvr a răspuns:

Buna iti dau un site...foarte bun spre sa gasesti de iti doresti acolo ai informati bune http://www.comunicare.ro/ sucesc cu drag rvr