| Deniiii199124 a întrebat:

Este cineva care a terminat profilul uman, şi a continuat studiile in cadrul unei facultați care se bazează pe ştiințele exacte?(cum ar fi politehnica) Aş avea nevoie de câteva informații cu privire la acomodare si daca poți face față..etc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cu cat timp inainte te hotorasti si cat de mult muncesti. Daca ai macar un an, o sa-ti fie cat de cat usor sa zic, dar va fi nevoie sa lucrezi mult mai greu decat cei proveniti de la un profil real.

| Deniiii199124 explică (pentru Adry05):

Sunt 7-8 luni de când mă pregătesc

1 răspuns: