| seby27278 a întrebat:

Eu vreau sa plec in Mexic dupa ce termin liceul sa fac acolo scoala de actorie si sa devin actor. Credeti ca as putea sa fac asta dupa terminarea liceului? Va rog multa seriozitate. Fundaa pentru cel mai bun raspuns.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu pleci in State? U.S.A.

Răspuns utilizator avertizat
| comanhorea a răspuns:

Nu stiu de astea funda? tongue dar daca u vrei sa mergi in mexic du-te, fa ce iti spune inima =)

| heise a răspuns (pentru comanhorea):

Fa ce iti spune inima si rabzi de foame pe la colturi. Creierul e si el important.

| comanhorea a răspuns (pentru heise):

rolling on the floor) Ma am facut si eu o gluma si tu nu iti dai seama, cica si creierul e si el important din cele spuse de tine nu prea vad ca creierul este important pentru tine tongue asa ca mai bine taciwinking