| bellamoa a întrebat:

Buna imi place sa pictez si tot ce e legat de arta dar uni si nu miau vazut desenele si spun sa nu ma mai gandesc la asta dar mie imi place. Ce sa fac? Funda!

Răspuns Câştigător
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Nu te lua dupa ce spun altii happy daca tie iti place iti place, contunua sa faci cu ceea ce iti place :3

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna. E frumos sa pictezi si probabil si relaxant. Cine a vazut poate a spus-o din invidie sau nu avea altceva mai bun de facut. Nu baga in seama pe oricine si continua sa faci ceea ce iti place, nimeni nu iti poate impune sa te opresti. Poate nu vei face o cariera din asta, dar nu e nimic rau sa ai un hobby. happy

| diaac a răspuns:

Continua sa pictezi daca iti place si tie iti face bine, indiferent ce cred altii si indiferent daca ajungi sau nu sa faci pictura de performanta.

Daca tii mult sa pictezi la nivel profesionist, iti recomand sa faci cursuri de pictura, sa inveti tehnica. Poate asta te ajuta sa pictezi la un nivel mai profesionist sau poate ca nu, dar merita sa iti dai o sansa daca pe tine asta te implineste si, chiar daca nu iti faci o cariera din asta (este foarte dificil chiar si pentru cei mai talentati), tot are valoare personala. Si cine stie in ce alte feluri iti poate fi util acest hobby in viitor. Succes!