| Valy28moraru a întrebat:

Bună, îmi poate spune careva cât costă să scoți un tatuaj cu dimensiunile de 12cm pătrați?

1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

Am lucrat la o clinica care scoate tatuaje cu laserul in Uk. Dimensiunea nu e singura care determina pretul. E negru si gri sau colorat? Pe ce parte a corpului e? Si conteaza si cum reactioneaza pielea ta. Poti sa ramai cu depigmentari sau tatuajul sa nu poata fii inlaturat complet - mai ales daca a fist facut de un neprofesionist fiindca ceneala nu e uniform la aceeasi adancime in piele. Ma gansesc ca o sa fie cel putin 3 sedinte si