| adrian900 a întrebat:

Buna
imi puteti spune ce presupune postul de consilier financiar-bancar? acest post e la BCR Asigurari de viata, daca stiti cum e acest loc de munca, se desfasoara pe teren sau la birou si daca salariul e fix sau doar pe baza de comision, va multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica trebuie sa convingi lumea sa faca asigurari de viata, din experienta iti spun ca nu da nimeni 20 de milioane pe an pentru o asigurare buna de viata. Din comision iti ies banii, % din suma platita pe asigurare

| babyalexa a răspuns:

Nu ai salariu, se lucreaza pe baza de comision(in functie de cate asigurari inchei atat vei primii), se poate sta si la birou dar cele mai multe contracte se incheie pe teren.Nu te astepta la foarte multi bani, decat in cazul in care ai noroc sa convingi multa lume sa incheie o asigurare de viata.Bafta multa.