| Laura200208 a întrebat:

In toamna trec in clasa a noua și, printr-o încurcătura la coduri, am ajuns la un alt liceu fata de cel la care voiam sa ajung. Am vb deja la secretariat și mi s-a spus ca pot sa ma mut după primul semestru. Sunt la filo și ma pot muta, pe același profil, la fosta școala, fata echivalare. Totuși, as prefera la științe, însă nu sunt sigura la ce materii ar trebui sa dau examen. Știe cineva? *va rog, un răspuns concis*

2 răspunsuri:
| andreimada a răspuns:

Nu ai niciun examen de dat, este un profil teoretic, nu e vocațional pentru a da diferențele.
Te poți muta după terminarea primului semestru.

| Laura200208 explică (pentru andreimada):

Știam ca trebuie sa dau ceva, dar chiar sper ca ai dreptate laughing)