| anonim_4396 a întrebat:

Buna,iubitul meu isi doreste sa devina fotomodel insa are 19 ani.Il incurajez sa faca ceea ce isi doreste si il susin insa, cine ii poate oferi asta? Cum? ce ar trebui sa urmeze sau sa faca?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

La munca... modelingul este un moft. Acum mai noi sunt fetite cu puta... nu mai vrea nimeni mainile murdare ( eu unu le am ). Sa faca ce vrea dar e greu cu toti frumuseii aia la colturi de strada.

| Kogaion a răspuns:

Cam greu la 19 ani sa mai devi model, dar daca arata bine si are calitatile potrivite, de ce nu. Trebuie sa cauti agentii de modeling si sa mearga la casting, atat.

| tamulici a răspuns:

Trebuie să caute anumite agenții de modelling, pe care le găsești online. Le contactezi sau vezi când au ele recrutări.

| AndreeaRamona21 a răspuns:

Https://mra.ro/models
http://www.onemodels.ro/
Poate sa trimita niste poze cu el acestor agentii, sau sa mearga la preselectii cand e caravana in orasul in care sta.Bafta!