| Laurentziu1234 a întrebat:

Bună, la glovo trebuie să livrezi si comenzi din magazin gen alimente. E greu? Nu te incurci? Ce spuneți? Vreau pareri de la cei care lucrează la glovo

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Livrezi comenzi de la restaurante. Uneori ai de dus deodată 4 comenzi de la Mc Donalds la locații diferite. Dacă ești un încurcă lume, nu ai ce căuta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu circul mult cu bicicleta și nu odată m-am intersectat cu livratori panda și glovo. Mai exact sunt peste tot prin oraș. Ma refer ca ăștia livrează pe bicicleta și trebuie sa ai antrenament calumea sa poți face fata. Mereu trebuie sa fi contratimp. Îți recomand doar dacă ești un biciclist profesionist.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nimeni in contratimp. Iei o comanda din locul X si o duci in Y si atat. Trebuie sa stii sa mergi pe bicicleta si cam atat