| NoOne18 a întrebat:

Buna,la lucrarea de licenta partea a doua, e legat de cercetare, ce ar trebui sa fac? Sa citesc noi metode aparute scrise de alte persoane sau sa inventez eu personal?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Da, trebuie să aduci un plus unei arii cercetate, nu neapărat prin invenția ta personală, ci prin îmbinarea mai multor surse, atât a altora cât și contribuția ta.

2 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Alegi o metoda de cercetare, si efectuezi o cercetare in functie de subiectul licentei tale. Care e subiectul?

| NoOne18 explică (pentru haileewatson):

Kinetoterapie, program recuperare cifoza