| mลℜℭeℒล a întrebat:

Buna la toti... am asa o intrebare imi place de un baiat dar el are 18ani eu doar 13 si nu ma ia in serios ii scriu pe ciat ma ignora daca sa ne vedem cauta pricini ce sa fac ca sa ma placa ajutatema va rog...

3 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

1 Mai lucreaza la exprimare
2. Daca el nu te baga in seama, asta e! Urmatorul.Lumea este plina de baieti! Macar ai incercat.Iar daca nu vrei sa renunti asa usor, atunci ai nevoie de rabdare, foarte multa rabdare. Poate are o prienena, pe care chiar o place

| xBlackDreamx a răspuns:

In primul rand.invata sa scrii.

| Aaaandreeeeeeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ciat? ajutatema? vezi-ti mai intai de carte!