| Ionela12345778 a întrebat:

La trei luni de sarcina este normal să ai burta umflata când stai în pat?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Daca esti mai plinuta de fel.

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de conformatia corpului tau, cu toate ca mamicile care sunt gravide se confrunta cu una dintre modificari precum balonarea, constipatia si altele pana cand se da nastere copilului. Daca esti insarcinata, sigur aici nu gasesti vreun medic sa-ti raspunda problemei tale, ai putea sa-ti intrebi medicul de familie ori ginecologul tau, ei sunt oamenii in masura care sa iti dea raspunsul corect.

| Tabia a răspuns:

Probabil da. Du-te mai bine la doctor, si fa un uzi. Du-te regulamentar.