| Andreea82diaconu a întrebat:

M-am gandit sa dau pe profilul mate-info intensiv si am nevoie de cateva staturi! Credeți că aş putea ţine pasul (nu mă prea descurc la matematica si fizica) dar chiar imi doresc sa dau pe profilul ăstahappy Ce job poţi avea din acest profil?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce job poţi avea din acest profil?" - nu ști să fie joburi mate-info intensiv. Dupa liceu n-ai nici o calificare.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ce te indeamna sa dai la profilul ala daca nu iti plac doua materii de baza ale profilului?
Parintii? Zvonurile cum ca ar fi cel mai bun profil?
Daca nu dai pentru ca iti doresti, cel mai probabil sa nu faci fata, fiindca n-o sa ai nicio tragere de inima sa continui.