| iubita23 a întrebat:

M-am tot uitat pe net, dar nu am gasit ceea ce caut!
As vrea sa fac un curs platit, cred ca ar fi mai indicat, de operator-calculator cred ca se numeste, de fapt vreau sa invat sa lucrez in prg word, excel etc. Aveti idee unde as putea face un astfel de curs in Ploiesti? Multumesc.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Prin prg te referi la program? Alea sunt mai mult editoare de texte și ar fi trebuit să le înveți la gimnaziu. Să mai și plătești pentru așa ceva? Parcă cine știe ce ar fi, poți învăța singur.