| silviueugen a întrebat:

M-ar interesa si pe mine cine are idee despre ce munca la domiciliu se merita sa se practice... eventual sa vina si cu ofertehappy.

Răspuns Câştigător
| ade20ade a răspuns:

Buna, sa-mi trimiti e-mailul tau pentru oferte!

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

E o mare prostie ceea ce gasesti pe net sau in ziare. O mare pacaleala. in primul rind nu ti dau adresa unde ii gasesti doar o casuta postala. si iti trimit materiale pentru proba [ insirat margele. lipit plicuri. etc etc. si aceste materiale se platesc. tu le faci si le trimiti la casuta postala indicata de ei. si daca ei considera ca sunt la dimensiune. sunt bine facute etc etc iti trimit mii sa faci. iti da termen si nu o sa reusesti sa le faci si apoi sunt fff prost platite. LAsa astea nu se merita. tu faci ce vrei Eu ti am dat doar sfat si tiam sp ce se intimpla tu faci ce doresti. dar nu se merita. PAcaleala pe fata. m, uncesti degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa fie si multe tepe. dar trebuie sa existe si ceva klumea.eu unu am un job destul de bun insa nu mi-ar strica 3-4 ore pe zi extra de acasa.de asta vroiam ceva legat de net(articole, tradus, tehnoredactare)

| claudiea79 a răspuns:

Eu acum 4 ani am vrut sa lucrez acasa pentru ca nu ma pot deplasa. si am trimis banii in plic 200 de mii vechii< 20 de lei noi> foaia era de la librarie in valoare de 1 leu nou. am pierdut si banii. m-am chinuit o zi intraga sa fac un plic de 2 metri. nu merita. oricum nu iti da schema nimic. pe vremea lui ceausescu nepoata bunicii mele a lucrat acasa toata viata punea ipsos in forme facea elefantii si ii vopsea. fabrica ii aducea materiale acasa si ii lua de acasa ce muncea ea. si-a crescut si copii si nepotii si ia mers si cartea de munca acum este la pensie. am vrut democratie acum ne chinuim. asta este am 30 de ani si nici o perspectiva nici sa am servici nici casa inainte era mai bine. tot aveau servici si case

| silviueugen explică:

Stiu fazele cu margelele sau alte prostii.pe mine m-ar fi interesat niste articole in engleza sau romana sau tehnoredactare in special...

| silviueugen explică:

Astea cu margele cam asa sunt. Pe mine m-ar interesa articole in lb engleza sau romana sau tehnoredactare... daca auzi ceva sa ma anunti te rog