| Prundea_Alina_1992 a întrebat:

m-ar interesa si pe mine sa lucrez de acasa in Germania, gen montare pixuri,lipit timbre, altceva, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu am auzit de genul asta sa fie si prin Germania. Depinde de varsta pe care o ai, ti-as recomanda minijob cu 2-3 ore pe zi de lucru (nu de acasa) poti castiga intre 200-451 euro/luna la diverse firme care ofera. Cauta pe ebay ori pe grupurile cu romani din Germania. Aici nu ai nici o sansa de a cauta ceva de munca. Intra pe grupuri de Facebook si pune intrebarea acolo, sunt persoane care te vor ajuta :
https://www.facebook.com/groups/285752838251173/?fref=ts

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai intreaba in Germania nu pe un site romanesc

| editalent a răspuns:

Cauta mihaila robert e peste iti da si bonuri de masa