| KiraPop11 a întrebat:

Maine eu merg la olimpiada de ed. plastica si cum credeti ce teme ar putea sa ne dea sa alegem sau cei chiar care au fost si au o idee despre cu e acolo.Va pup, scrieti va rog ca am mari emotii

2 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, temele se schimba mereu, cum e si la E.N. sau la BAC.

Scapa de emotii, nu trebuie sa ai emotii. Emotiile de distrug daca nu stii sa le ti in frau! Mai ales daca va pune sa faceti un desen in pictura si sa dai din greseala o culoare care nu se imbina in locatia potrivita, te-ai cam dus. Mie oricum, nu imi plac desenele in tempera, daca nu l-am facut in creion, parca l-am facut degeaba.
Si pentru cel care a scris mai sus, depinde de clasa, nu toate clasele au aceeasi tema, cu cat esti mai mare ai o tema mai grea.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Sa faci un desen cu flori am primit eu pls dă-mi funda tu din ce oraș ești poate știu